Wszystko o mnie (to co można bezpiecznie zamieścić w internecie)

Mam na imię Bartek (Bartłomiej, jeżeli mam być dokładny, ale nigdy nie używałem pełnego imienia). Mieszkam na północy Polski. Dokładnego miejsca nie podam, bo wtedy wiktymologia stawia mnie potencjalnie na wysokiej pozycji wśród kandydatów do kolejnej zbrodni. Mam 16 wiosen na karku, a właśnie dzisiaj rozpoczęła się 17 (Swoją drogą, gdyby nie facebook, nie wiedziałbym, że wreszcie skończyła się zima).

Uczę się w pierwszej klasie liceum. Na rozszerzeniu wybrałem matematykę i fizykę. Jedyne co mi w życiu wychodzi, to liczenie (A i to nie za dobrze). Nie uprawiam żadnego sportu. Moje życie to jedna wielka pętla, która (z pewnym marginesem błędu) mieści się na karteczce samoprzylepnej.

Moje hobby dzielą się na te „nerdowskie” i te normalne (poświęcam im tyle samo czasu):

Normalne: Filozofia, literatura (Szczególnie starorosyjska), muzyka, w jakimś stopniu pływanie i piłka nożna.

„Nerdowskie”: Gwiezdne Wojny, Matematyka i Fizyka (Głównie astrofizyka).

Nic większego nie osiągnąłem, może po za dostaniem się do szkoły w której się obecnie uczę i finalistą konkursu kuratoryjnego z fizyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>